Logowanie

Dziennik Ustaw Nr 49, poz. 443 z 1950

Wyszukiwarka

Tytuł:

Dekret z dnia 26 października 1950 r. o przekształceniu Akademii Handlowej w Krakowie na Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Krakowie.

Status aktu prawnego:Obowiązujący
Data ogłoszenia:
Data wydania:1950-10-26
Data wejscia w życie:1950-10-27
Data obowiązywania:

Treść dokumentu: Dziennik Ustaw Nr 49, poz. 443 z 1950pobierz plik

Dziennik Ustaw Nr 49, poz. 443 z 1950 - pozostałe dokumenty:

zamów dokument

Porady prawne

 • Wymiar urlopu po studiach wyższych

  Pracuję już 7 miesięcy (pierwsza praca) oraz mam ukończoną szkołę wyższą. Ile przysługuje mi obecnie urlopu wypoczynkowego?

 • Ksiegi rachunkowe sp. z o..o.

  Reprezentuję Spółka z o.o. która ma siedzibę w Krakowie i oddział niesamobilansujący się) w Warszawie. Czy jest możliwe, zgodnie z przepisami, prowadzenie księgi (...)

 • Właściwość miejscowa sądu w sprawie o alimenty

  Jak przygotować pozew alimentacyjny (do jakiego sądu adresować) w przypadku, gdy pozwany przebywa poza granicą, a w Polsce nie ma miejsca pobytu, nie ma miejsca zameldowania (...)

 • Ilość dzieci a obowiązek alimentacyjny

  Czy istniało kiedyś prawo zwalniające od obowiązku płacenia alimentów, jeśli zobowiązany do płacenia alimentów posiadał co najmniej pięcioro dzieci?

 • Zwrot kosztów świadkowi

  Zostałam wezwana na sprawę o separację do Polski. Jednakże zamieszkuję poza granicami kraju. Jak to wygląda ze sprawą pokrycia kosztów podróży na sprawę? Kto opłaca (...)

Podobne Akty prawne


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.