Logowanie

Dziennik Ustaw Nr 51, poz. 258 z 1954

Wyszukiwarka

Tytuł:

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 26 października 1954 r. w sprawie zmiany przepisów dotyczących zakresu działania w sprawach spółdzielczości pracy.

Status aktu prawnego:Obowiązujący
Data ogłoszenia:
Data wydania:1954-10-26
Data wejscia w życie:1954-11-16
Data obowiązywania:

Treść dokumentu: Dziennik Ustaw Nr 51, poz. 258 z 1954pobierz plik

Dziennik Ustaw Nr 51, poz. 258 z 1954 - pozostałe dokumenty:

 • Dziennik Ustaw Nr 51, poz. 259 z 1954

  Rozporządzenie Ministrów Pracy i Opieki Społecznej oraz Zdrowia z dnia 2 listopada 1954 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy spawaniu i cięciu metali.

zamów dokument

Porady prawne

 • Wykładnia prawa przez Krajową Radę Spółdzielczą

  Swoje niekonwencjonalne działania (czytaj sprzeczne z prawem), zarząd spółdzielni mieszkaniowej tłumaczy tym, że taką wykładnię przepisów uzyskał od Krajowej Rady (...)

 • Kasacja od roszczeń z zakresu prawa pracy

  Od jakiej kwoty można wnosić kasację do Sądu Najwyższego w sprawach rozpatrywanych przez Sąd Pracy?

 • Prawo strony do zadawania pytań

  Od decyzji ZUS odwołałem się do Okręgowego Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Czy na rozprawie sądowej mogę zadawać pytania do osoby reprezentującej ZUS oraz (...)

 • KPA a spółdzielnia mieszkaniowa

  Czy KPA nie dotyczy, czy dotyczy spółdzielczości mieszkaniowej? Jeśli nie dotyczy - jak członkowie spółdzielni mieszkaniowej słyszą od zarządu - to co oznacza termin (...)

 • Pracownik, pracodawca a koszty procesu

  Kogo Sąd Pracy obciąża kosztami procesu w sprawach pracy w przypadku, gdy pozew złożył pracownik i wygrał częściowo, a kogo gdy przegrał, kogo, gdy pozew złożył (...)

Podobne Akty prawne


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.