Logowanie

Dziennik Ustaw Nr 57, poz. 309 z 1963

Wyszukiwarka

Tytuł:

Ustawa z dnia 19 grudnia 1963 r. o ustroju adwokatury.

Status aktu prawnego:Obowiązujący
Data ogłoszenia:
Data wydania:1963-12-19
Data wejscia w życie:1964-01-01
Data obowiązywania:

Treść dokumentu: Dziennik Ustaw Nr 57, poz. 309 z 1963pobierz plik

Dziennik Ustaw Nr 57, poz. 309 z 1963 - pozostałe dokumenty:

zamów dokument

Porady prawne

 • Definicja kwalifikacji rolniczych

  Ustawa o kształtowaniu ustroju rolnego stanowi, że osoba fizyczna posiada kwalifikacje rolnicze, jeżeli uzyskała wykształcenie rolnicze co najmniej zasadnicze lub wykształcenie (...)

 • Przepisy regulujące umowę sprzedaży

  Jakie regulacje obowiązują w sytuacji, gdy firma sprzedająca nie dysponuje Ogólnymi Warunkami Sprzedaży? Czy jest to Kodeks Cywilny?

 • Dziedziczenie a rozdzielność majątkowa

  Jeżeli małżeństwo pozostaje w związku ale panuje ustrój rozdzielności majątkowej -to jak wygląda ich dziedziczenie w razie śmierci jednego z małżonków? Rodzina (...)

 • Kwalifikacje rolnicze

  Czy zgodnie z ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego ziemię rolną mogą zakupić wyłącznie rolnicy lub osoby z rolniczym wykształceniem średnim lub wyższym rolniczym, (...)

 • Adwokat nie wykonujący zawodu

  Jaka to sytuacja - gdy adwokat jest umieszczony na liście adwokatów, ale nie wykonujących zawodu? Co to znaczy? Czy to taki tytuł dla osoby, która jest np. na emeryturze? (...)

Podobne Akty prawne


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.