Logowanie

Dziennik Ustaw Nr 34, poz. 162 z 1983

Wyszukiwarka

Tytuł:

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 czerwca 1983 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ograniczenia wykazu produktów i usług luksusowych oraz w sprawie stawek podatku obrotowego od sprzedaży tych produktów i usług.

Status aktu prawnego:Obowiązujący
Data ogłoszenia:
Data wydania:1983-06-16
Data wejscia w życie:1983-07-04
Data obowiązywania:

Treść dokumentu: Dziennik Ustaw Nr 34, poz. 162 z 1983pobierz plik

Dziennik Ustaw Nr 34, poz. 162 z 1983 - pozostałe dokumenty:

zamów dokument

Porady prawne

 • Sprzedaż produktów wytworzonych w ramach WTZ

  Stowarzyszenie prowadzi działalność gospodarczą i jest podatnikiem podatku od towarów i usług. Równocześnie Stowarzyszenie prowadzi również Warsztaty Terapii Zajęciowej (...)

 • Opłata za wydanie billingu

  Potrzebny jest mi wykaz moich połączeń telefonicznych wychodzących z jednego dnia 2 miesiące temu. Billing nie jest już dostępny online, a operator poinformował mnie, (...)

 • Dokumentowanie zakupu od rolnika

  Prowadzę sklep spożywczy, jestem podatnikiem VAT, często zakupuję produkty nieprzetworzone od rolnika niebędącego podatnikiem VAT. Czy zakupy artykułów nieprzetworzonych (...)

 • Wadliwe oznakowanie produktów żywnościowych

  Jakich elementów nie może zawierać oznakowanie produktów żywnościowych?

 • Rolnik VAT-owcem

  Rolnik chce rozliczać VAT na zasadach ogólnych. Czy przed wejściem do VAT musi wyceniać swój majątek i wprowadzać go do ewidencji środków trwałych?

Podobne Akty prawne


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.