Logowanie

Monitor Polski Nr 100, poz. 583 z 1957

Wyszukiwarka

Tytuł:

Uchwała Nr 494 Rady Ministrów z dnia 20 grudnia 1957 r. w sprawie zmiany nazwy Akademii Sztuk Plastycznych w Warszawie i Akademii Sztuk Plastycznych w Krakowie.

Status aktu prawnego:Obowiązujący
Data ogłoszenia:
Data wydania:1957-12-20
Data wejscia w życie:1957-12-30
Data obowiązywania:

Treść dokumentu: Monitor Polski Nr 100, poz. 583 z 1957



Monitor Polski Nr 100, poz. 583 z 1957 - pozostałe dokumenty:

  • Monitor Polski Nr 100, poz. 585 z 1957

    Obwieszczenie Ministra Finansów z dnia 16 grudnia 1957 r. o zatwierdzeniu norm szacunkowych dla ustalenia wartości budynków podlegających obowiązkowemu ubezpieczeniu od ognia i innych zdarzeń losowych.

  • Monitor Polski Nr 100, poz. 584 z 1957

    Zarządzenie Ministra Przemysłu Ciężkiego z dnia 14 grudnia 1957 r. w sprawie szczegółowych przepisów o przydziałach, rozdzielnikach, uzgodnieniach dostaw i branżowych warunkach dostawy drutów, wyrobów z drutów, wyrobów śrubowych, artykułów podkowniczych i czarnych narzędzi.

zamów dokument

Porady prawne

  • Zmiana nazwy związku zawodowego

    Jakie formalności konieczne są do zmiany nazwy związku zawodowego. Czym skutkuje tak zmiana nazwy związku zawodowego?

  • Ksiegi rachunkowe sp. z o..o.

    Reprezentuję Spółka z o.o. która ma siedzibę w Krakowie i oddział niesamobilansujący się) w Warszawie. Czy jest możliwe, zgodnie z przepisami, prowadzenie księgi (...)

  • Wykształcenie rolnicze

    Czy posiadanie studiów podyplomowych ukończonych na Akademii Rolniczej o kierunku ochrona przyrody i środowiska jest w myśl Ustawy z 11 kwietnia 2003 wystarczające aby (...)

  • Maksymalna cena papierosów

    Czy istnieje jakiś przepis, który ustala cenę sprzedawanych papierosów w restauracji? Czy cena ta może być dowolna - wyższa od tej, która wydrukowana jest na opakowaniu?

  • Zmiana adresu firmy a zmiana umowy o pracę

    Moja firma za cztery miesiące zmieni adres i nazwę. Czy pracownicy muszą otrzymać nowe umowy o pracę?

Podobne Akty prawne


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane