Logowanie

Monitor Polski Nr 57, poz. 296 z 1965

Wyszukiwarka

Tytuł:

Zarządzenie Ministra Handlu Wewnętrznego z dnia 15 października 1965 r. w sprawie współpracy i koordynacji działalności handlu hurtowego i handlu detalicznego.

Status aktu prawnego:Obowiązujący
Data ogłoszenia:
Data wydania:1965-10-15
Data wejscia w życie:1965-10-28
Data obowiązywania:

Treść dokumentu: Monitor Polski Nr 57, poz. 296 z 1965pobierz plik

Monitor Polski Nr 57, poz. 296 z 1965 - pozostałe dokumenty:

zamów dokument

Porady prawne

 • Stawka ryczałtowa

  Rozpoczynam działalność w zakresie handlu opałem (węgiel brunatny) opodatkowaną na podstawie ewidencji ryczałtowej. Jaką stawkę przyjąć - czy jest to 3%?

 • Ustawa antynikotynowa

  Jestem handlowcem posiadającym 2 sklepy z tanimi papierosami w których sprzedaję detalicznie od jednej paczki papierosy poniżej ceny na paczce. Według nowej ustawy nie (...)

 • Ryczałt - handel motocyklami i skuterami

  Jaka stawka ryczałtu obowiązuje działalność gospodarczą polegającą na sprowadzaniu z Niemiec motocykli i skuterów od osób fizycznych i firm w celu sprzedaży w Polsce. (...)

 • Sprzedaż używnego sprzętu komputerowego

  Jakie są polskie regulacje dotyczące handlu używanym sprzętem komputerowym?

 • Zwrot opakowań zwrotnych

  Sklep odmówił mi przyjęcia opakowań zwrotnych ponieważ więcej oddawałem niż kupowałem tego produktu. Wynikło to z faktu, że opakowania gromadzę i nie chce mi się (...)

Podobne Akty prawne


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.