Logowanie

Apelacja osobista oskarżonego z powodu obrazy przepisów postępowania

Osobista apelacja złożona przez oskarżonego od wyroku wydanego przez Sąd karny

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Składanie apelacji przez obwinionego

  Czy od wyroku w sądzie grodzkim apelację może wnieść sam obwiniony?

 • Odpłatność służebności mieszkania

  Czym jest służebność osobista mieszkania i czy może być ona ustanowiona odpłatnie?

 • Usprawiedliwienie nieobecności oskarżyciela

  Czy w uzasadnieniu zażalenia na umorzenie sprawy na podst. art. 491 par. 1 k.p.k. można ująć błędy, błędne (niepełne informacje popełnione) udzielone przez sekretariat Sądu? To bowiem wprowadziło w błąd oskarżyciela.

 • Apelacja- orzekanie na niekorzyść oskarżonego

  Sąd Rejonowy wydał wyrok, oskarżając mnie w trzech z sześciu zarzutów, jakie stawiał mi prokurator. W przypadku trzech zarzutów sąd mnie uniewinnił. Natomiast w pozostałych trzech zarzutach sąd wydał wyrok skazujący na karę łączną półtora roku w zawieszeniu na trzy lata. Od tego wyroku wniosłem apelację w której zaskarżyłam wyrok w części, to jest z pozostałych trzech zarzutów. Prokuratura Rejonowa nie wniosła apelacji od tego wyroku w przewidzianym terminie. Obecnie w drugiej połowie marca tego roku Sąd Okręgowy wyznaczył termin rozpoznania mojej apelacji. Czy w takiej sytuacji, w której Prokuratura Rejonowa nie wniosła apelacji od Wyroku Sądu Rejonowego, to czy na rozprawie apelacyjnej przed Sądem Okręgowym Prokuratura Okręgowa może żądać zmiany zaskarżonego wyroku w części dotyczącej zmiany warunkowego zawieszenia wykonania kary, poprzez bezwzględny areszt mojej osoby, czy też w związku z tym, iż wcześniej Prokuratura Rejonowa nie wniosła Apelacji od tego wyroku takie zaskarżenie wyroku w drugiej instancji jest już niedopuszczalne?

 • Termin do wniesienia apelacji

  W jakim okresie od wydania decyzji przez sąd w sprawie nieprocesowej można składać odwołanie od tej decyzji? Kiedy decyzja staje się prawomocna? Czy prośba do sądu o wydanie pisemnego uzasadnienia decyzji wstrzymuje te terminy?

NULL
zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.