Logowanie

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Zawiadomienie osoby podejrzanej o dochodzeniu

  Chcę złożyć zawiadomienie do prokuratury o niepłaceniu alimentów przez byłego męża. Kiedy były mąż zostanie o tym poinformowany?

 • Moment powstania księgi wieczystej

  Z jakim momentem powstaje księga wieczysta?

 • Odpis zawiadomienia o przestępstwie

  Mam zamiar złożyć ustnie do protokołu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na Komisariacie Policji. Czy mam prawo po jego podpisaniu, jako poszkodowany, uzyskać kopię w/w zawiadomienia, poświadczoną przez Komisariat Policji?

 • Powtórzenie czynności przetargowych a unieważnienie przetargu

  Jaka jest różnica pomiędzy rozstrzygnięciem o powtórzeniu czynności przetargowych a o unieważnieniu przetargu w wyniku rozpatrzenia skargi na czynności związane z przetargiem ?

 • Zawiadomienie o sposobie załatwienia skargi

  W trybie art. 221 KPA wniosłem do wojewody skargę na starostę ze względu na naruszenie, w mojej ocenie, prawa przez starostę. Naruszenie to polegało na przyjęciu zgłoszenia budowy ogrodzenia. Urząd Wojewódzki udzielił mi wymijającej odpowiedzi. Nie ustosunkował się do istoty skargi. Czy w tej sytuacji przysługują mi jakiekolwiek środki prawne mające na celu skłonienie wojewody do rozpatrzenia skargi? W tej sprawie nie jestem stroną postępowania administracyjnego. Skargę wniosłem w interesie publicznym.

NULL
zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.