Logowanie

Decyzja o pozwoleniu na budowę/rozbiórkę/wykonanie robót budowlanych

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Pozwolenie na budowę sprzed 3 lat

  Otrzymałem 3 lata temu pozwolenie na budowę. Z powodu braku pieniędzy nie podjąłem żadnych prac. Czy teraz mogę zacząć budować?

 • Pozwolenie na wyburzenie zabytkowego budynku

  Posiadam obiekty objęte ochroną konserwatora zabytków jako otoczenie zabytku bez indywidualnego wpisu. Czy wojewódzki konserwator zabytków może i w jakich sytuacjach pozwolić na wyburzenie?

 • Rozpoczęcie budowy nieruchomości po wygaśnięciu decyzji o pozwoleniu na budowę

  Czy jest możliwe rozpoczęcie budowy nieruchomości po wygaśnięciu decyzji o pozwoleniu na budowę?

 • Rodzaje robót budowlanych wymagające uzyskania pozwolenia na budowę

  Jakie rodzaje robót budowlanych wymagają uzyskania pozwolenia na budowę, o którym mowa w ustawie Prawo budowlane?

 • Przeniesienie pozwolenia na budowę

  W roku 2006 kupiłem działkę rolną z prawem do zabudowy siedliskowej. Poprzedni właściciel posiadał pozwolenie na budowę wydane w roku 2001 na budowę domu jednorodzinnego w zabudowie zagrodowej ( na projekcie był budynek gospodarczy). Na podstawie warunków zabudowy otrzymanego z gminy i umowy na dzierżawę gruntu rolnego ( 1ha) w innej gminie dostał pozwolenie na budowę. Niestety z przyczyn różnych nie kontynuował budowy. Dokonał tylko jednego wpisu w roku 2001 (czynności przygotowawcze, uprzątnięcie terenu itp.). Z tego co wyczytałem pozwolenie, aby było ważne musi posiadać wpisy co najmniej co dwa lata, a tych niestety brakuje. Przy sprzedaży działki stary właściciel podpisał mi wniosek o przeniesienie decyzji o pozwoleniu na budowę na mnie, ale nie wiem czy jest sens, aby składać go do starostwa, które takie decyzje wydaje. Co należy zrobić, aby przenieść pozwolenie na budowę domu na działce siedliskowej, gdzie w dzienniku budowy domu ostatnie wpisy są z przed 6 lat?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów

Tagi


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.