Logowanie

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia sektorowego

Podmioty udzielające tzw. zamówień sektorowych mają, podobnie jak w „sektorze klasycznym”, obowiązek przekazywania do publikacji ogłoszeń o wynikach postępowania - o udzieleniu zamówienia publicznego. Obowiązku tego należy dopełnić wypełniając odpowiedni formularz. W związku ze zmianami w prawie europejskim, od 1 lutego 2006 r. do publikacji ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym WE stosuje się formularze określone Rozporządzeniem Komisji (formularz FS-6), natomiast do ogłoszeń publikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych stosuje się dotychczasowe formularze określone w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów (formularz FS-7).

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Ogłoszenie testamentu a otwarcie spadku

  Czy termin ogłoszenie testamentu jest równoznaczny z terminem otwarcia testamentu, spadku?

 • Obowiązek ogłoszenia przetargu

  Gmina jest organem prowadzącym dla szkół z tereny gminy. Przeznacza środki na remonty budynków. W bieżącym roku na trzech budynkach należy dokonać wymiany pokrycia dachowego. Czy gmina powinna traktować to jako jedno zadanie i ogłosić przetarg na wymianę pokrycia we wszystkich szkołach, czy możliwe jest wydzielenie jednego budynku jako oddzielnego zadania. Koszt robót na tym budynku nie przekracza 3000 euro, a ogłoszenie przetargu znacznie podniesie koszt zadania.

 • Prawo o zamówieniach publicznych a definicja wykonawcy oraz zamawiającego

  Jaka jest różnica pomiędzy wykonawcą a zamawiającym według ustawy Prawo o zamówieniach publicznych

 • Informacja o przetargu nieograniczonym

  Zwróciłem się do urzędu Gminy z wnioskiem o poinformowanie mnie na piśmie o mających się odbyć terminie i warunkach uczestnictwa w przetargu nieograniczonym na roboty budowlane w obiekcie użyteczności publicznej stanowiącym własność gminy. Urzędnicy odmówili mi spełnienia mojej prośby uzasadniając, że indywidualne informowanie oferentów o przetargach stanowi naruszenie ustawy prawo zamówień publicznych poprzez ograniczanie uczciwej konkurencji. Stwierdzili, że pełna informacja o przetargach znajduje się na stronach BIP-u i tablicach ogłoszeń. Czy ustawa prawo zamówień publicznych w przypadku przetargów nieograniczonych zabrania - oprócz obligatoryjnie przyjętych form publikowania ogłoszeń - indywidualnego informowania Wykonawców - którzy zwrócili się z wnioskiem - o mających się odbyć konkretnych przetargach? Jeżeli tak, to jak ma się do tego kodeks postępowania administracyjnego? Czy w przypadku kiedy I przetarg nieograniczony nie dojdzie do skutku z powodu braku Oferentów - pomimo wniesionych wniosków o powiadomienie o przetargu - i Zamawiający będzie musiał przeprowadzić II przetarg, można zarzuć urzędnikom bezczynność organu administracyjnego? Czy takie same zasady - czyli zakaz powiadamiania zainteresowanych Oferentów, którzy złożyli pisemne wnioski - odnoszą się do przetargów na zbycie nieruchomości w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami - stanowiących własność komunalną?

 • Upadłość - oświadczenie o spłaconych długach

  Jaką formę ma mieć oświadczenie o spłatach wierzytelności wymagane przez prawo upadłościowego i jakich dotyczy ono wierzytelności?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.