Logowanie

Oświadczenie w prawie telekomunikacyjnym

Działalność telekomunikacyjna będąca działalnością gospodarczą jest działalnością regulowaną i podlega wpisowi do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Wpisu dokonuje Prezes UKE na podstawie złożonego przez przedsiębiorcę pisemnego wniosku wraz ze stosownym oświadczeniem. W treści niniejszego oświadczenia powinno się znajdować oświadczenie przedsiębiorcy o prawdziwości danych zawartych we wniosku oraz o zapoznaniu się i spełnianiu warunków wynikających z ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 r. Nr 171, poz. 1800). Złożenie przedmiotowego oświadczenie jest wymogiem obligatoryjnym.

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Podpis w prawie cywilnym

  Czym jest podpis w prawie cywilnym? Czy są jakieś orzeczenia SN dotyczące tego, co to jest podpis? Czy każde napisanie imienia i nazwiska własnoręcznie (np. w treści dokumentu) jest podpisem?

 • Upadłość - oświadczenie o spłaconych długach

  Jaką formę ma mieć oświadczenie o spłatach wierzytelności wymagane przez prawo upadłościowego i jakich dotyczy ono wierzytelności?

 • Oświadczenie woli osoby chorej psychicznie

  Czy oświadczenie woli osoby chorej psychicznie jest ważne?

 • Oświadczenie zapewniające o wniesieniu wkładów

  Czy "oświadczenie zarządu spółki o wniesieniu kapitału" powinno być sporządzone w formie aktu notarialnego, czy też wymagana jest tylko zwykła forma uchwały zarządu?

 • Oświadczenie świadka uwierzytelnione notarialnie

  Mam wyznaczony termin sprawy o rozwód. Chciałbym, aby sąd dopuścił zeznanie świadka, tj. mojej matki, która na stałe przebywa w Niemczech. Ponieważ nie będzie ona mogła osobiście uczestniczyć w rozprawie, czy mogę przedłożyć jej oświadczenie złożone na piśmie przed notariuszem niemieckim i przetłumaczone przez biegłego tłumacza na język polski w sądzie na rozprawie. Oświadczenie to dotyczy uniemożliwiania kontaktów mi oraz mojej matce z córkami (czyli także wnuczkami) przez moją żonę i teściów, u których dzieci przebywają?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.