Logowanie

Pozew w postępowaniu nakazowym

Przykładowy pozew w postępowaniu nakazowym.

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Opłata od pozwu w postępowaniu nakazowym

  Jaka jest opłata od pozwu w postępowaniu nakazowym?

 • Odpowiedź na zarzuty od nakazu zapłaty

  Czy istnieje obowiązek odpowiedzi na zarzuty od nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym?

 • Termin - pozew o wydanie nakazu zapłaty

  W jakim terminie od dnia złożenia do sądu pozwu w postępowaniu nakazowym sąd musi rozpatrzyć pozew? W jakim tez terminie od wniesienia pozwu sąd powinien zwrócić się o dokonanie wpłaty wpisu?

 • Dochodzenie czynszu w postępowaniu nakazowym

  Czy w trybie nakazowym można złożyć pozew o ściągnięcie zaległości z tytułu czynszu najmu? Wierzyciel jest osobą fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej. Dłużnik też. Sąd pozew rozpatruje nie w trybie nakazowym, tylko normalnym cywilnym i wierzyciel musi więcej płacić. Z jakich przepisów to wynika?

 • Reprezentacja spółki przed sądem

  Czy zarząd spółki akcyjnej może samodzielnie występować przed sądem, składać pozwy, bez udziału prawnika? Czy pod takim pozwem mogą się podpisać osoby uprawnione do reprezentowania spółki (chodzi o spółkę akcyjną), czy też jest to zarezerwowane tylko dla radców prawnych i adwokatów (jako pełnomocników)? W jakiej formie powinien być przedstawiony odpis pozwu w postępowaniu nakazowym, czy wystarczy kserokopia pozwu i załączników, czy też musi to być poświadczone.

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów

Tagi


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.