Logowanie

Pozew w postępowaniu upominawczym

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Pozew o wydanie nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym

  W jaki sposób dochodzić zapłaty świadczenia pieniężnego wynikającego z umowy?

 • Postępowanie nakazowe a upominawcze

  Co jest bardziej skuteczne - pozew upominawczy czy nakazowy? Czym one się generalnie różnią w kwestii odzyskania należności z tytułu nieuregulowanej do dnia dzisiejszego faktury z tytułu sprzedaży przez pozwanego?

 • Opłata od pozwu w postępowaniu upominawczym

  Jak wysoka jest opłata sądowa od pozwu wniesionego w postępowaniu upominawczym?

 • Tryb zwykły i upominawczy

  Składam pozew do sądu gospodarczego o zwrot pieniędzy od leasingodawcy, który nie rozliczył się ze mną z umowy leasingowej po jej zakończeniu, tj. wziął pieniądze za skradziony samochód od ubezpieczyciela - mimo, że samochód był już całkowicie spłacony przeze mnie, i w tym czasie właśnie został skradziony - nie rozliczenie się z tej umowy od razu po jej zakończeniu to wina leasingodawcy. Kwota jaką wziął leasingodawca od ubezpieczyciela to 30 000 zł. Więc ma zapłacone za samochód podwójnie - ode mnie i od ubezpieczyciela. Czy w takiej sytuacji mogę złożyć pozew do sądu gospodarczego na formularzu i wnosić o rozpatrzenie sprawy w postępowaniu upominawczym a nie zwykłym? Czy w postępowaniu w trybie zwykłym pozew nie jest pisany na formularzu, tylko po prostu - zawiera informacje od powoda o co pozywa pozwanego?

 • Spory w elektronicznym postępowaniu upominawczym

  Kupiłem książkę na portalu akucyjnym, ale jej nie dostałem. Czy sprawa o zwrot pieniędzy może być rozpatrzona w postępowaniu \"elektronicznym\"?

NULL
zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów

Tagi


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.