Logowanie

Wniosek do Głównego Inspektora Farmaceutycznego o udzielenie opinii stwierdzającej możność zapewnienia odpowiednich warunków obrotu

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Obowiązki zbierającego zużyty sprzęt

  Jesteśmy firmą informatyczną zajmującą się obsługą informatyczną firm. W zakres naszych obowiązków wchodzi między innymi zakup na terenie kraju, sprzętu komputerowego i materiałów eksploatacyjnych, które następnie refakturujemy zlecającym zakup firmom. W niewielkim stopniu sprzedajemy sprzęt odbiorcom indywidualnym. Ponadto zapewniamy ciągłość pracy sprzętu poprzez wymianę np. tuszy, tonerów, taśm itp. Odebrane, puste pojemniki jak i zużyte płyty główne, baterie itd, przekazujemy specjalistycznej firmie zajmującej się zbieraniem odpadów. Czy w myśl ustawy z 29.07.2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, jesteśmy obowiązani złożyć do Głównego Inspektora Ochrony Środowiska wniosek o wpis do rejestru jako zbierający zużyty sprzęt? Jak rozumieć art. 3 ust.1 pkt 16 w/w ustawy - zbierający zużyty sprzęt?

 • Wymagania dla kierowników aptek

  Jakie kwalifikacje musi posiadać kierownik apteki?

 • Tryb powołania Powiatowego inspektora nadzoru budowlanego

  Jak wygląda tryb powołania Powiatowego inspektora nadzoru budowlanego?

 • Handel środkami odurzającymi i psychotropowymi

  Które dokładnie artykuły KK regulują sprawy związane z zakazem handlu, zażywania itp. odnośnie narkotyków, środków halucynogennych w Polsce? A może jest jakiś haczyk na właścicieli stron internetowych poświęconych uprawie i kwestiom handlu nasionami?

 • Zwrot wycofanego z obrotu towaru

  W lutym przychodnia lekarska zakupiła partię szczepionek, które jak się potem okazało są wadliwe i zostały zarządzeniem Głównego Inspektora Farmaceutycznego wycofane z obrotu. Szczepionki zostały sprzedane przychodni z odroczonym terminem płatności który jeszcze nie minął, co oznacza że do dziś nie są one zapłacone. Po otrzymaniu informacji o wycofaniu towaru z obrotu telefonicznie i faksem powiadomiliśmy dystrybutora szczepionek iż wobec zaistniałej sytuacji żądamy odbioru wadliwego towaru i korekty do 0 wystawionych w poprzednim miesiącu i zaksięgowanych przez nas faktur VAT. Więcej tego typu szczepionek - gdy rozeszła się zła fama i mija na nie sezon- nie chcemy gdyż istnieje duże ryzyko ich nie sprzedania. Dystrybutor mimo upływu 2-ch tygodni nie robi nic, uchyla się od żądanego działania, nie przyznaje się do otrzymania faksu z żądaniem. Jak w takiej sytuacji powinniśmy skutecznie zadziałać, aby pozbyć się wadliwego towaru bez konieczności jego zapłaty?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.