Logowanie

Wniosek o podział majątku wspólnego obejmującego akcje w spółce akcyjnej

Niniejszy dokument zawiera wniosek o podział majątku wspólnego obejmujący nieruchomość zabudowaną, ruchomości oraz akcje w spółce akcyjnej. Dodatkowo wnioskodawca żąda w nim zwrotu kwoty, jaką wyłożył z majątku osobistego na nieruchomość stanowiącą majątek wspólny.

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Założyciel spółki a objęcie akcji

  Czy założyciel spółki akcyjnej może nie objąć akcji zakładanej spółki?

 • Podział majątku w trakcie rozwodu

  Został orzeczony wyrok rozwodowy (nastąpiło odczytanie wyroku przez Sąd I instancji) ale jest on jeszcze nieprawomocny. Czy w takich okolicznościach można już wystąpić do właściwego Sądu z odrębnym wnioskiem o podział majątku wspólnego? Jeżeli nie to kiedy można?

 • Majątek rozwiedzionych małżonków a podział

  Jestem 2 lata po orzeczeniu rozwodu. Nie przeprowadzałam podziału majątku. Mąż w czasie trwania malżeństwa otrzymał akcje prywatyzowanego w tym czasie zakładu pracy gdzie pracował. Zdążył je już sprzedać. Czy mam prawo wystąpić o ich podział?

 • Właściwość sądu w sprawie o podział majątku

  Ja mieszkam w Krakowie, żona w Gdańsku. Do jakiego sądu (w jakim mieście) należy wnieść pozew o podział majątku (po rozwodzie)?

 • Wniosek o podział majątku wspólnego małżonków

  Jak przeprowadzić proces rozdzielności majątkowej małżeństwa? Czy jest to możliwe po zawarciu związku, bo właśnie w takiej sytuacji się znajduję. Nie zamierzam się rozwodzić.

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.