Logowanie

Zaświadczenie o dochodzie podlegającym opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych na zasadach ogólnych

Do wniosku o ustalenie prawa do zaliczki alimentacyjnej wnioskodawca powinien przedłożyć szereg dokumentów. Między innymi zobowiązany jest dołączyć zaświadczenie o wysokości dochodu podlegającemu opodatkowaniu według zasad ogólnych, wystawione dla osób, z którymi uprawniony prowadzi wspólne gospodarstwo domowe.

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne przychodem

  Firma wykupiła dodatkowe, dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika. Czy będzie ono przychodem pracownika podlegającym opodatkowaniu podatkiem dochodowym i składkom ZUS?

 • Opodatkowanie na zasadach ogólnych

  Zamierzam prowadzić działalność gospodarczą polegającą na kupnie i sprzedaży nieruchomości (nie pośrednictwo sprzedaży, lecz zarabianie na różnicy pomiędzy ceną zakupu i sprzedaży). Czy będę opodatkowany według skali podatkowej dla osób fizycznych (19, 30 i 40%)?

 • Opodatkowanie alimentów

  Czy alimenty od małżonka podlegają opodatkowaniu?

 • Opodatkowanie umowy najmu lokalu

  Jakim podatkiem jest objęta umowa najmu lokalu pomiędzy osobą fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczą (wynajmującym), a osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą niebędącą podatnikiem czynnym VAT (najemcą)? Czy podatek od czynności cywilnoprawnych lub opłata skarbowa obowiązuje najem w powyższym przypadku?

 • Ogólne zasady opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych

  Na czym polegają ogólne zasady opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane