Logowanie

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy dotyczącej zamówienia publicznego

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Zmiana podwykonawcy przy realizacji zamówienia publicznego

  Czy zmiana podwykonawcy jest dopuszczalna po zawarciu umowy w trybie zamówienia publicznego?

 • Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

  Czy oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży zawartej na odległość można wysłać pocztę e-mail?

 • Odstąpienie od umowy a odstępne

  Strony zastrzegły w umowie odstępne. Jedna ze stron złożyła oświadczenie o odstąpieniu od umowy (z powodów własnych) i zaproponowała zapłatę połowy odstępnego. Czy na podstawie takiego oświadczenia można dochodzić na drodze sądowej zapłaty całego odstępnego?

 • Uchylenie się od skutów zawartej umowy

  Wykonawca usługi (umowa z zamówienia publicznego) otrzymał od zamawiającego pisemne upoważnienie, umożliwiające wykonawcy wejście na obiekt (wykonawca XXX, legitymujący się dowodem osobistym jest upoważniony do przebywania na terenie obiektu w celu realizacji przedmiotu zamówienia + podpis dyrektora). W wyniku zauważonego błędu istotnego, wykonawca składa zamawiającemu oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Czy na podstawie art. 494. k.c. mam zwrócić wyżej wymienione upoważnienie np. wraz z oświadczeniem (jako załącznik) o uchyleniu się od umowy na podstawie art. 84 par. 1 i 2? W umowie nie ma żadnego zapisu, mówiącego, że zamawiający mi takiego upoważnienia udzieli, ja jednak na kserokopii potwierdziłem otrzymanie upoważnienia w dniu podpisywania umowy.

 • Wypowiedzenie umowy o zamówienie publiczne

  Czy i ewentualnie na jakich warunkach w umowie (o świadczenie usług), zawartej w wyniku zamówienia publicznego na czas oznaczony, można skutecznie zastrzec prawo wypowiedzenia przez stronę (w szczególności przez zamawiającego) umowy przed terminem?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.