Logowanie

Umowa o szkolenie i konsultacje

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


  • Szkolenie pracownika w czasie i po pracy

    Planuję w firmie szkolenie o charakterze integracyjnym (piątek i sobota). Czy pracownik może mi odmówić udziału w takim szkoleniu? Motywuje to tym, iż to szkolenie nie podnosi kwalifikacji zawodowych. Czy muszę oddać dzień wolny za sobotę?

  • Umowa o szkolenie zawodowe

    Jeżeli podpisałem umowy z zakładem pracy na szkolenie zawodowe, a umowa ta zawierała punkty odpracowania kosztów szkolenia w przeciągu 3 lat. Jeżeli zakład jest w trudnej sytuacji finansowej i nie wypłaca pełnych wypłat (50% lub 75%)czy umowy nadal obowiązują, czy mogę się zwolnić bez zwrotu kosztów?

  • Szkolenie pracowników w soboty

    Czy można oddedelegować pracownika na szkolenie w dniach, które są dla niego wolne np. sobota i niedziela?

  • Faktury zaliczkowe w KPiR

    Prowadzę działalność, z której rozliczam się na książce przychodów i rozchodów. W listopadze zapłaciłam za szkolenie (100%), które odbywa się w okresie 11.2008 r.-03.2009 r. W listopadzie też wystawiono mi fakturę z adnotacją "zaliczka". Przy tym rozliczam koszty korzystając z zasady nazywanej potocznie kasową. W którym momencie mogę wpisać ww. fakturę za szkolenie do kosztów podatkowych - czy już w 11.2008, czy dopiero po zakończeniu szkolenia, tj. w 03.2009?

  • Szkolenie jako obowiązek pracowniczy

    Pracodawca wysłał wszystkich pracowników firmy na szkolenie, które odbyło się poza firmą i trwało 2 dni, między innymi w sobotę. Sobota jest w naszej firmie dniem wolnym od pracy wynikającym z pięciodniowego tygodnia pracy. Czy mimo tego, że nie świadczyliśmy pracy podczas szkolenia musimy otrzymać za tą sobotę inny dzień wolny?

NULL
zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.