Logowanie

Umowa sprzedaży sprzętu komputerowego

Treść niniejszej umowy sprzedaży sprzętu komputerowego dotyczy sprzedaży i dostarczania partiami zakupionego towaru. Umowa zawiera także zapis o zastrzeżeniu własność zakupionego towaru, do czasu uiszczenia ceny za zakupiony towar w pełnej wysokości. Umowa określa tak prawa i obowiązki kupującego (sp. z o. o.) jak i sprzedawcy sprzętu (S.A.). Umowa szczegółowo określa także sposób dostarczania przedmiotu sprzedaży nabywcy.

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • PKD dla sprzedaży komputerów

  Poszukuje kodów PKD które pozwolą na sprzedaż sprzętu komputerowego i akcesoriów w tym sklepie oraz prowadzenie serwisu dla tego sprzętu.

 • Zakup komputera na firmę od osoby fizycznej

  Czy dla prawidłowego udokumentowania wydatku w przypadku zakupu komputera na firmę od osoby fizycznej wystarczy umowa sprzedaży?

 • Import sprzętu komputerowego (myszki) z USA

  Rozważam możliwość zamówienia znaczącej ilości sprzętu komputerowego z USA (praktycznie same myszki komputerowe). Nie prowadzę jednak żadnej działalności gospodarczej, zamówienie byłoby więc adresowane do osoby prywatnej. Podkreślam, że jest to znacząca liczba myszek (kilkaset sztuk, o łącznej wadze około 50kg). Czy Urzad Celny może stwarzać jakiekolwiek problemy w takiej sytuacji, np. odmówic wydania mi towaru?

 • Likwidacja gwaranta

  Około 1,5 roku temu zakupiony został sprzęt komputerowy, na który gwarant udzielił 3 letniej gwarancji. W międzyczasie gwarant rozwiązał się. Czy można żądać od sprzedawcy darmowej naprawy lub wymiany sprzętu?

 • Zakup sprzętu do wypożyczenia a kwestie podatkowe

  Czy będąc na ryczałcie ewidencjonowanym - kupując samochód jako towar, a następnie odsprzedając płaci się 3% od przychodu i nie traci się możliwości tej formy opodatkowania do osiągnięcia określonego przepisami obrotu? Firma (osoba fizyczna -19 % podatek liniowy, księga przychodów i rozchodów) kupuje sprzęt komputerowy, a następnie wypożycza za określoną kwotę dzienną. Po jakimś czasie sprzęt ten zostaje sprzedany w sprzedaży detalicznej. Czy kupując sprzęt do wypożyczania należy ten zakup traktować jako towar handlowy czy pozostałe wydatki (ewentualnie środek trwały)? Czy przychód z wypożyczania sprzętu jest przychodem z działalności gospodarczej czy przychodem z najmu?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.