Logowanie

Zmiana oferty

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


  • Zmiana podwykonawcy przy realizacji zamówienia publicznego

    Czy zmiana podwykonawcy jest dopuszczalna po zawarciu umowy w trybie zamówienia publicznego?

  • Zakończenie przetargu bez wyboru oferty

    Jeżeli do przetargu stanęły dwie firmy i obie dały ofertę na kwotę większą niż zamawiający miał przeznaczoną (choć wcześniej nie było wiadomo jaka to kwota), to przetarg musi zostać unieważniony?

  • Zmiana terminu wykonania robót budowlanych

    Czy zmiana terminu wykonania robót budowlanych prowadzonych w wykonaniu umowy zawartej na podstawie prawa zamówień publicznych jest zmianą istotną?

  • Niechciana poczta

    Dostałem drogą poczty tradycyjnej (Poczta Polska) od firmy X Sp. z o.o., fakturę pro forma, którą niby mam traktować jak ofertę handlową. Ani ja, ani żaden ze współpracowników nie wyrażał żadnej zgody na otrzymanie takiej oferty, którą osobiście traktuję jako spam. Zadzwoniłem do firmy X i zażądałem wyjaśnień na jakiej podstawie przysłali mi swoją ofertę i dodatkowo określili termin wpłaty gotówki na oferowany towar - w odpowiedzi otrzymałem, że postąpili zgodnie z prawem. Trochę mnie to dziwi, ponieważ Ustawa bodajże o swobodzie działalności gospodarczej nakazuje wcześniej zapytać o możliwość przesłania oferty handlowej. Proszę mi wyjaśnić, czy mogli do mnie przysłać swoją ofertę, a jeżeli tak to na jakiej podstawie?

  • Potwierdzenie zamówień - przyjęcie oferty

    Wysyłam do producentów zamówienia faksem. Do tej pory nie otrzymywałem żadnych pisemnych potwierdzeń zamówień, potwierdzenie było tylko ustne. Czy takie potwierdzenie ma moc prawną? W jaki sposób należy otrzymywać potwierdzenia zamówień, aby miały moc prawną w przypadku ewentualnego sporu?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.