Logowanie

Umowa o dzieło - remont mieszkania

Przez umowę o dzieło przyjmujący zamówienie zobowiązuje się do wykonania oznaczonego dzieła, a zamawiający do zapłaty wynagrodzenia. Dzieło może mieć charakter materialny, w szczególności może nim być rzecz: np. ubranie, mebel, samochód, pomalowanie mieszkania, położenie kafelek. Może mieć jednak także charakter niematerialny (np. program komputerowy, projekt architektoniczny, rzeźba, obraz lub rysunek, artykuł do czasopisma lub inna publikacja), lecz w wypadku dzieł niematerialnych powinno zostać w jakiś sposób utrwalone, np. w formie zapisu na papierze czy w postaci zapisu elektronicznego na dyskietce.

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Treść umowy o dzieło przy tłumaczeniu tekstu

  Czy przy tłumaczeniach pisemnych można podpisać umowę o dzieło?

 • Umowa o remont mieszkania

  Chciałbym zawrzeć umowę o remont mieszkania z osobą, która obecnie nie prowadzi działalności gospodarczej (kiedyś ją prowadziła), a ja również nie prowadzę takiej działalności. Zakładam, że sam będę kupował potrzebne materiały budowlane, natomiast przedmiotem umowy jest wykonanie prac remontowych. Jakie obowiązki w zakresie prawa podatkowego będą na mnie ciążyły (jakie czynności będę musiał wykonać lub jaki podatek zapłacić osobiście)?

 • Ustne zawarcie umowy o dzieło

  Czy umowa o dzieło może być zawarta w formie ustnej?

 • Remont odziedziczonego mieszkania

  Czy w czasie oczekiwania na wydanie postanowienia sądu w przedmiocie nabycia spadku mogę przeprowadzić remont tego mieszkania ( zamierzam się do niego przeprowadzić )? Siostra jest zainteresowana jedynie otrzymaniem pieniędzy za jej część spadku.

 • Umowa o dzieło a wykonanie mebli przez stolarza

  Jaką powinienem zawrzeć umowę ze stolarzem o wykonanie mebli?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.