Logowanie

Umowa o świadczenie usług na rzecz spółki z o.o.

Umowa o świadczenie usług na rzecz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych

  Czym charakteryzuje się umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych?

 • Zatrudnienie wspólnika przez spółkę jawną

  Czy spółka jawna może zatrudnić jednego ze swoich wspólników, na zasadzie umowy cywilno-prawnej (umowy o dzieło, umowy zlecenia)? Umowa miałaby dotyczyć incydentalnego zadania, które nie jest stałym zarządzaniem spółką, w ramach określonych przez wspólników czynności.

 • Charakter umowy o świadczenie usług.

  Czy umowa o świadczenie usług jest umową rezultatu?

 • Umowa o dzieło a umowa zlecenie

  Czy można jako kryterium odróżnienia umowy o dzieło w rozumieniu art. 627 od umowy o świadczenie usług w rozumieniu art. 750 kc zastosować m.in. podzielność przedmiotu umowy w rozumieniu art. 379 par. 2 kc? Dzieło może mieć charakter zarówno podzielny (wyprodukowanie 10 stołów) jak i niepodzielny (budowa domu). Natomiast świadczona usługa np. nauka gry w tenisa, to świadczenie z natury rzeczy podzielne. Czy znane są przypadki umów o świadczenie usług, których przedmiot jest niepodzielny? Czy można powiedzieć, że dzieło może być podzielne lub niepodzielne a usługa zawsze jest podzielna?

 • Określenie wysokości wkładu w spółce jawnej

  Do spółki jawnej przystępuje trzeci wspólnik. Jego wkładem będzie świadczenie usług na rzecz spółki, za co będzie miał udział w zyskach 15% (i stratach ). Czy w umowie spółki trzeba podać wycenioną w gotówce wartość tej pracy np. wyceniamy ta pracę na 20 000 zł?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.