Logowanie

Umowa o wykonanie strony internetowej

Szybki rozwój internetu stwarza nowe możliwości dotarcia z ofertą własnej firmy do nieograniczonego kręgu potencjalnych kontrahentów. Wiąże się to z kolei z koniecznością posiadania tzw. wizytówki internetowej przedsiębiorstwa. Umowa o wykonanie strony internetowej ze swej istoty będzie skonstruowana w oparciu o umowę o dzieło i jednocześnie zawierała dodatkowe zapisy wynikające z ochrony praw autorskich.

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 7568, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Umowa o dzieło a wykonanie mebli przez stolarza

  Jaką powinienem zawrzeć umowę ze stolarzem o wykonanie mebli?

 • Plagiat na stronie internetowej

  Firma konkurencyjna wykorzystuje napisane przez nas teksty na własnych stronach internetowych oraz aukcjach Allegro. Na jednej z naszych podstron napisane zostało, iż kopiowanie tekstów jest niedozwolone. Czy wykonanie zrzutu ekranu wystarczy do wyciągnięcia konsekwencji prawnych, czy też należy wykonać zrzut ekranu notarialnie? Czy jest to dowód na to, że teksty skopiowane zostały z naszej witryny, a nie odwrotnie?

 • Odpowiedzialność właściciela kafejki internetowej

  Czy właściciel kawiarenki internetowej odpowiada za programy, które ściągają osoby korzystające z usług kawiarenki? Czy można ściągać pliki muzyczne mp3 itp. poprzez takie programy jak "Kaza" itp.

 • Link do strony internetowej a prawa autorskie

  Posiadam własną stronę internetową, która będzie wykorzystywana w przyszłości w związku z działalnością Spółki. Na powyższej stronie internetowej zamieszczam wiele informacji, jak również linki do innych stron internetowych. Ostatnio zauważyłem, że na stronie Sejmu RP, do której mam na stronie umieszczony link został umieszczony napis, że nie zezwala się na komercyjne używanie, kopiowanie i inne wykorzystanie danych znajdujących się w bazie danych ISAP - internetowy system aktów prawnych. Czy dodanie linku kwalifikować się może do powyższego zastrzeżenia? Nadmieniam, że od innych administratorów Urzędowych i Rządowych stron otrzymałem zgody, a wręcz zachęty do umieszczania linków graficznych do ich stron. Czy mogę pozostawić ten link na mojej stronie?

 • Treść umowy o dzieło przy tłumaczeniu tekstu

  Czy przy tłumaczeniach pisemnych można podpisać umowę o dzieło?

zamów dokument

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.