Logowanie

Dziennik Ustaw Nr 1, poz. 2 z 1950

Wyszukiwarka

Tytuł:

Rozporządzenie Przewodniczącego Państwowej Komisji Planowania Gospodarczego z dnia 12 grudnia 1949 r. w sprawie zmiany listy rzemiosł.

Status aktu prawnego:Obowiązujący
Data ogłoszenia:
Data wydania:1949-12-12
Data wejscia w życie:1950-01-13
Data obowiązywania:

Treść dokumentu: Dziennik Ustaw Nr 1, poz. 2 z 1950


pobierz plik

Dziennik Ustaw Nr 1, poz. 2 z 1950 - pozostałe dokumenty:

porady prawne online

Porady prawne

 • Wyciąg z listy wierzytelności

  Do zakładu mojego dłużnika wszedł syndyk masy upadłościowej. Moja wierzytelność została uznana przez sędziego komisarza i przez syndyka, a dowodem jest fakt ogłoszenia (...)

 • Wyciąg z zatwierdzonej listy wierzytelności

  Sąd ogłosił upadłość naszego dłużnika - osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą. Jednocześnie sąd odmówił umorzenia zobowiązań, które nie zostały (...)

 • Zmiana w składze wspólników a aktualizacja wpisu

  Czy na liście wspólników przesyłanej do właściwego sądu prowadzącego rejestr przedsiębiorców KRS, należy zamieszczać jakieś dodatkowe informacje po skreśleniu (...)

 • Egzekucja z rachunku bankowego

  Czy w przypadku prowadzenia egzekucji z rachunku bankowego, która została wszczęta przed zmianami przepisów w bieżącym roku, nie podlegają egzekucji środki z tego (...)

 • Sytuacja spółki po śmierci wspólnika

  Czy w przypadku gdy umowa spółki wyłącza od wstąpienia do spółki spadkobierców wspólnika w razie jego śmierci, należy skreślić tego zmarłego wspólnika z listy (...)

Podobne Akty prawne


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.