Logowanie

Dziennik Ustaw Nr 36, poz. 340 z 1950

Wyszukiwarka

Tytuł:

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 sierpnia 1950 r. w sprawie terminów składania egzaminów dyplomowych na wydziałach farmaceutycznych akademii medycznych.

Status aktu prawnego:Obowiązujący
Data ogłoszenia:
Data wydania:1950-08-07
Data wejscia w życie:1950-08-26
Data obowiązywania:

Treść dokumentu: Dziennik Ustaw Nr 36, poz. 340 z 1950


pobierz plik

Dziennik Ustaw Nr 36, poz. 340 z 1950 - pozostałe dokumenty:

porady prawne online

Porady prawne

 • Wymagania dla kandydatów do spółek Skarbu Państwa

  Czy kandydaci na członków rad nadzorczych i członków zarządu spółek Skarbu Państwa muszą legitymować się ukończonymi kursami dotyczących tych stanowisk?

 • Odmowa składania zeznań w sprawie o rozwód

  Witam. Dostałem wezwanie na rozprawę rozwodową, na której mam zeznawać w charakterze strony postępowania. Czy odmowa składania zeznań będzie dla mnie korzystna?

 • Ograniczenia w obrocie złotą biżuterią

  Czy polskie prawo przewiduje jakieś ograniczenia w obrocie złotą biżuterią?

 • Książeczka RUM

  Czy posiadajac stałe zameldowanie w Polsce i posiadajac książeczkę rum-u, mimo iż nie opłaca się żadnych składek, można korzystać z porad lekarskich? Co to (...)

 • Wybór społecznego inspektora pracy

  W urzędzie skarbowym działa zakładowa organizacja związkowa. Chcemy powołać społecznego inspektora pracy. Kto i na jakiej podstawie prawnej powołuje społecznego inspektora (...)

Podobne Akty prawne


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.