Logowanie

Legislacja ROK 2005 NR 176 POZ 30 - Strona 2

Tytuł:

Decyzja Komisji z dnia 15 czerwca 2005 r. zmieniająca załączniki I i II do decyzji 2002/308/WE ustanawiającej wykaz zatwierdzonych stref i zatwierdzonych hodowli w odniesieniu do jednej lub więcej chorób ryb: wirusowej posocznicy krwotocznej (VHS) i zakaźnej martwicy układu krwiotwórczego (IHN) (notyfikowana jako dokument nr C(2005) 1766) (1)

Data ogłoszenia:2005-07-08


Treść dokumentu: Legislacja ROK 2005 NR 176 POZ 30 - Strona 2

Strona 2 z 10

L 176/32

1.B.

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

8.7.2005

STREFY W DANII ZATWIERDZONE W ODNIESIENIU DO IHN — Dania (1).

2. 2.1.

STREFY W NIEMCZECH ZATWIERDZONE W ODNIESIENIU DO VHS I IHN Badenia-Wirtembergia (2) — — Isenburger Tal od źródła do ujścia hodowli Falkenstein. Eyach wraz z dopływami, od źródeł do pierwszej grobli w dole rzeki znajdującej się niedaleko miasta Haigerloch. Andelsbach wraz z dopływami, od źródeł do turbiny znajdującej się niedaleko miasta Krauchenwies. Lauchert wraz z dopływami, od źródeł do przeszkody w formie turbiny znajdującej się niedaleko miasta Sigmaringendorf. Grosse Lauter wraz z dopływami, od źródeł do przeszkody w formie wodospadu niedaleko Lauterach. Wolfegger Ach wraz z dopływami, od źródeł do przeszkody w formie wodospadu niedaleko Baienfurth. Obszary zlewisk wodnych ENZ, w których skład wchodzą: Grosse Enz, Kleine Enz i Eyach od ich źródeł do bezprzepływowej zapory w centrum Neuenbürga. Erms od źródła do bezprzepływowej zapory znajdującej się 200 m poniżej hodowli Strobel, Anlage Seeburg. Obere Nagold od źródła do bezprzepływowej zapory w okolicach Neumühle.

— —

— — —

— —

3.

STREFY W HISZPANII ZATWIERDZONE W ODNIESIENIU DO VHS I IHN

3.1.

Region: Autonomiczna Wspólnota Asturii Strefy lądowe — Wszystkie obszary zlewisk wodnych Asturii.

Strefy przybrzeżne — Całe wybrzeże Asturii.

3.2.

Region: Autonomiczna Wspólnota Galicji Strefy lądowe — Obszary zlewisk wodnych Galicji: — w tym strefy połowów morskich rzeki Eo, rzeki Sil od źródła w prowincji Léon, rzeki Mio od źródła do zapory Frieira oraz rzeki Limia od źródła do zapory Das Conchas, z wyjątkiem zlewiska rzeki Tamega.

Strefy przybrzeżne — Strefa przybrzeżna w Galicji, od ujścia rzeki Eo (Isla Pancha) do Punta Picos (ujścia rzeki Mińo).

(1) W tym wszystkie lądowe i przybrzeżne strefy na jej terytorium. (2) Części obszarów zlewisk wodnych.

8.7.2005

3.3.

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

L 176/33

Region: Autonomiczna Wspólnota Aragonii

Strefy lądowe — — — — — — — — — — — Obszar zlewiska rzeki Ebro od źródła do tamy Mequinenza w Regionie Aragonii. Rzeka Isuela, od źródła do zapory Arguis. Rzeka Flúmen, od źródła do zapory Santa María de Belsue. Rzeka Guatizalema, od źródła do zapory Vadiello. Rzeka Cinca, od źródła do zapory Grado. Rzeka Esera, od źródła do zapory Barasona. Rzeka Noguera-Ribagorzana, od źródła do zapory Santa Ana. Rzeka Matarrańa, od źródła do zapory Aguas de Pena. Rzeka Pena, od źródła do zapory Pena. Rzeka Guadalaviar-Turia, od źródła do zapory Generalísimo w prowincji Walencja. Rzeka Mijares, od źródła do zapory Arenós w prowincji Castellón.

Pozostałe cieki wodne Regionu Aragonii uważa się za strefy buforowe.

3.4.

Region: Autonomiczna Wspólnota Nawarry

Strefy lądowe — — — Obszar zlewiska rzeki Ebro od źródła do tamy Mequinenza w Regionie Aragonii. Rzeka Bidasoa, od źródła do ujścia. Rzeka Leizarán, od źródła do zapory Leizarán (Muga).

Pozostałe cieki wodne Regionu Nawarry uważa się za strefy buforowe.

3.5.

Region: Autonomiczna Wspólnota Kastylii i León

Strefy lądowe — — — — — Obszar zlewiska rzeki Ebro od źródła do tamy Mequinenza w Regionie Aragonii. Rzeka Duero, od źródła do zapory Aldeávila. Rzeka Sil. Rzeka Tiétar, od źródła do zapory Rosarito. Rzeka Alberche, od źródła do zapory Burguillo.

L 176/34

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

8.7.2005

Pozostałe cieki wodne Autonomicznej Wspólnoty Kastylii i León uważane są za strefę buforową.

3.6.

Region: Autonomiczna Wspólnota Kantabrii Strefy lądowe — — Obszar zlewiska rzeki Ebro od źródła do tamy Mequinenza w Regionie Aragonii. Obszary zlewne następujących rzek od ich źródeł do morza: — — — — — — rzeka Deva, rzeka Nansa, rzeka Saja-Besaya, rzeka Pas-Pisueńa, rzeka Asón, rzeka Agüera.

< >

pobierz plik

© Unia Europejska, https://eur-lex.europa.eu/

Za autentyczne uważa się wyłącznie przepisy prawne Unii Europejskiej opublikowane w papierowych wydaniach Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej.
Legislacja ROK 2005 NR 176 POZ 30 - Strona 2 - pozostałe dokumenty


  • Dz. U. L176 - 1 z 20058.7.2005

    Decyzja Komisji z dnia 14 grudnia 2004 r. w sprawie opłaty związanej z zakupem mięsa (opłaty utylizacyjnej) wprowadzonej przez Francję (notyfikowana jako dokument nr C(2004) 4770)

porady prawne online

Śledź najnowsze informacje


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.