Logowanie

Legislacja ROK 2005 NR 176 POZ 30 - Strona 3

Tytuł:

Decyzja Komisji z dnia 15 czerwca 2005 r. zmieniająca załączniki I i II do decyzji 2002/308/WE ustanawiającej wykaz zatwierdzonych stref i zatwierdzonych hodowli w odniesieniu do jednej lub więcej chorób ryb: wirusowej posocznicy krwotocznej (VHS) i zakaźnej martwicy układu krwiotwórczego (IHN) (notyfikowana jako dokument nr C(2005) 1766) (1)

Data ogłoszenia:2005-07-08


Treść dokumentu: Legislacja ROK 2005 NR 176 POZ 30 - Strona 3

Strona 3 z 10

Obszar zlewisk rzek Gandarillas, Escudo, Miera y Campiazo są uważa się za strefy buforowe. Strefy przybrzeżne — Całe wybrzeże Kantabrii, od ujścia rzeki Devy do zatoki Ontón.

3.7.

Region: Autonomiczny Region La Rioja Strefy lądowe — Obszar zlewiska rzeki Ebro, od źródła rzeki do tamy Mequinenza w Regionie Aragonii.

3.8.

Region: Autonomiczna Wspólnota Kastylii La Mancha Strefy lądowe — — — — Obszar zlewisk rzeki Río Tajo, od źródła do tamy Estremera. Obszar zlewisk rzeki Río Tajuña, od źródła do tamy La Tajera. Obszar zlewisk rzeki Río Júcar, od źródła do tamy La Toba. Obszar zlewisk rzeki Río Cabriel, od źródła do tamy Bujioso.

4.A.

STREFY WE FRANCJI ZATWIERDZONE W ODNIESIENIU DO VHS I IHN

4.A.1. Adour-Garona Obszar zlewisk — — Dorzecze Charente. Dorzecze Seudre.

8.7.2005

PL — — — — — — — — — — — — — — —

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

Dorzecza przybrzeżnych rzek w ujściu rzeki Gironde w departamencie Charente-Maritime. Obszary zlewisk Nive i Nivelles (Pyrénées-Atlantiques). Dorzecze Forges (Landes). Obszar zlewiska Dronne (Dordogne), od źródła do tamy Eglisottes w Monfourat. Obszar zlewiska Beauronne (Dordogne), od źródła do tamy Faye. Obszar zlewiska Valouse (Dordogne), od źródła do tamy Etang des Roches Noires. Obszar zlewiska Paillasse (Gironde), od źródła do tamy Grand Forge. Obszar zlewiska Ciron (Lot-et- Garonne, Gironde), od źródła do tamy Moulin de Castaing. Obszar zlewiska Petite Leyre (Landes), od źródła do tamy Pont de Espine w Argelouse. Obszar zlewiska Pave (Landes), od źródła do tamy Pave. Obszar zlewiska Escource (Landes), od źródła do tamy Moulin de Barbe. Obszar zlewiska Geloux (Landes), od źródła do tamy D38 w Saint Martin d’Oney. Obszar zlewiska Estrigon (Landes), od źródła do tamy Campet et Lamolčre. Obszar zlewiska Estampon (Landes), od źródła do tamy Ancienne Minoterie w Roquefort. Obszar zlewiska Gélise (Landes, Lot-et-Garonne), od źródła do tamy znajdującej się poniżej zbiegu rzek Gélise i Osse. Obszar zlewiska Magescq (Landes), od źródła do ujścia. Obszar zlewiska Luys (Pyrénées-Atlantiques), od źródła do tamy Moulin d’Oro. Obszar zlewiska Neez (Pyrénées-Atlantiques), od źródła do tamy Juranćon. Obszar zlewiska Beez (Pyrénées-Atlantiques), od źródła do tamy Nay. Obszar zlewiska Gave-de-Cauterets (Wysokie Pireneje), od źródła do tamy Calypso w elektrowni Soulom.

L 176/35

— — — — —

Strefy przybrzeżne — Całe wybrzeże Oceanu Atlantyckiego między północną granicą departamentu Vendée a południową granicą departamentu Charente-Maritime.

4.A.2. Loara -Bretania

Strefy lądowe — Wszystkie obszary zlewisk w regionie Bretanii, z wyjątkiem następujących obszarów zlewisk: — — Vilaine, dolna część obszaru zlewisk Elorn.

L 176/36

PL — — — Dorzecze Sèvre-Niortaise. Dorzecze Lay.

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

8.7.2005

Następujące obszary zlewisk dorzecza Vienne: — — obszar zlewisk rzeki la Vienne, od źródła do tamy Châtellerault w departamencie la Vienne, obszar zlewisk rzeki la Gartempe, od źródła do tamy (z siatką) Saint-Pierre-de-Maillé w departamencie la Vienne, obszar zlewisk rzeki la Creuse, od źródła do tamy Bénavent w departamencie l’Indre, obszar zlewisk rzeki le Suin, od źródła do tamy Douadic w departamencie l’Indre, obszar zlewisk rzeki la Claise, od źródła do tamy Bossay-sur-Claise w departamentach l’Indre-et-Loire, obszar zlewisk strumieni Velleches i des Trois Moulins, od źródeł do tam des Trois Moulins w departamencie La Vienne, dorzecza przybrzeżnych rzek atlantyckich w departamencie Vendée.

— — — —

Strefy przybrzeżne — Całe wybrzeże Bretanii, z wyjątkiem następujących części: — — — — Rade de Brest, Anse de Camaret, strefa przybrzeżna pomiędzy Pointe de Trévignon i ujściem rzeki Laïta, strefa przybrzeżna pomiędzy ujściem rzeki Tohon do granicy departamentu.

< >

pobierz plik

© Unia Europejska, https://eur-lex.europa.eu/

Za autentyczne uważa się wyłącznie przepisy prawne Unii Europejskiej opublikowane w papierowych wydaniach Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej.
Legislacja ROK 2005 NR 176 POZ 30 - Strona 3 - pozostałe dokumenty


  • Dz. U. L176 - 1 z 20058.7.2005

    Decyzja Komisji z dnia 14 grudnia 2004 r. w sprawie opłaty związanej z zakupem mięsa (opłaty utylizacyjnej) wprowadzonej przez Francję (notyfikowana jako dokument nr C(2004) 4770)

porady prawne online

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.