Logowanie

Legislacja ROK 2005 NR 176 POZ 30 - Strona 4

Tytuł:

Decyzja Komisji z dnia 15 czerwca 2005 r. zmieniająca załączniki I i II do decyzji 2002/308/WE ustanawiającej wykaz zatwierdzonych stref i zatwierdzonych hodowli w odniesieniu do jednej lub więcej chorób ryb: wirusowej posocznicy krwotocznej (VHS) i zakaźnej martwicy układu krwiotwórczego (IHN) (notyfikowana jako dokument nr C(2005) 1766) (1)

Data ogłoszenia:2005-07-08


Treść dokumentu: Legislacja ROK 2005 NR 176 POZ 30 - Strona 4

Strona 4 z 10

4.A.3. Sekwana-Normandia Strefy lądowe — Dorzecze Sélune.

4.A.4. Region Akwitanii Obszar zlewisk — — — — — — — Obszar zlewiska rzeki Vignac, od źródła do zapory »la Forge«. Obszar zlewiska rzeki Gouaneyre, od źródła do zapory »Maillières«. Obszar zlewiska rzeki Susselgue, od źródła do zapory »de Susselgue«. Obszar zlewiska rzeki Luzou, od źródła do zapory przy hodowli »de Laluque«. Obszar zlewiska rzeki Gouadas, od źródła do zapory »l’Etang de la Glacière ą Saint-Vincent-de-Paul«. Obszar zlewiska rzeki Bayse, od źródła do zapory »Moulin de Lartia et de Manobre«. Obszar zlewiska rzeki Rancez, od źródła do zapory Rancez.

8.7.2005

PL — —

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

Obszar zlewiska rzeki Eyre, od źródła do ujścia w Arcachon. Obszar zlewiska rzeki L’Onesse, od źródła do ujścia w Courant de Contis.

L 176/37

4.A.5. Midi-Pyrénées Obszar zlewisk — — Obszar zlewiska rzeki Cernon, od źródła do zapory w Saint-George-de-Luzenćon. Obszar zlewiska rzeki Dourdou, od źródeł rzek Dourdou i Grauzon do bezprzepływowej zapory w Vabres-l’Abbaye

4.A.6. L’ain — Strefa lądowa stawów »étangs de la Dombes«

4.B.

STREFY WE FRANCJI ZATWIERDZONE W ODNIESIENIU DO VHS

4.B.1. Loara -Bretania Strefy lądowe — Część dorzecza Loary obejmująca górną część obszaru zlewiska Huisne, od źródła cieków wodnych do tam Ferté-Bernard.

4.C.

STREFY WE FRANCJI ZATWIERDZONE W ODNIESIENIU DO IHN

4.C.1. Loara -Bretania Strefy lądowe — Następujące obszary zlewisk dorzecza Vienne: — obszar zlewisk l’Anglin, od źródeł do tam: — — — — — EDF de Châtellerault na rzece la Vienne, w departamencie Vienne, Saint-Pierre-de-Maillé na rzece la Gartempe, w departamencie Vienne, Bénavent na rzece la Creuse, w departamencie l’Indre, Douadic na rzece Le Suin, w departamencie l’Indre, Bossay-sur-Claise na rzece Claise, w departamencie l’Indre-et-Loire.

5.A.

STREFY W IRLANDII ZATWIERDZONE W ODNIESIENIU DO VHS — Irlandia (1), z wyjątkiem wyspy Cape Clear.

5.B.

STREFY W IRLANDII ZATWIERDZONE W ODNIESIENIU DO IHN — Irlandia (1).

(1) W tym wszystkie lądowe i przybrzeżne strefy na jej terytorium.

L 176/38

6.A.

PL

Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej

8.7.2005

STREFY WE WŁOSZECH ZATWIERDZONE W ODNIESIENIU DO VHS I IHN

6.A.1. Region Trentino Alto Adige, Autonomiczna Prowincja Trento Strefy lądowe — Strefa Val di Fiemme, Fassa i Cembra: obszar zlewisk wodnych rzeki Avisio, od źródła do sztucznej zapory Serra San Georgio usytuowanej w gminie Giovo. Strefa Val delle Sorne: obszar zlewny rzeki Sorna od źródła do sztucznej zapory utworzonej przez elektrownię wodną znajdującej się w miejscowości Chizzola (Ala), przed dotarciem do rzeki Adige. Strefa Torrente Adaną: obszar zlewny rzeki Adaną od źródła do zespołu sztucznych zapór znajdujących się w dół od hodowli Armani Cornelio-Lardaro. Strefa Rio Manes: strefa zbierająca wodę Rio Manes do wodospadu znajdującego się 200 metrów w dół od hodowli »Troticoltura Giovanelli« położonej w miejscowości »La Zinquantina«. Strefa Val di Ledro: Obszar zlewisk rzek Massangla i Ponale, od ich źródeł do hydroelektrowni w »Centrale« w gminie Molina di Ledro. Strefa Valsugana: Obszar zlewiska rzeki Brenta, od źródła do tamy Marzotto w Mantincelli w gminie Grigno. Strefa Val del Fersina: Obszar zlewiska rzeki Fersina, od źródła do wodospadu Ponte Alto.

— —

6.A.2. Region Lombardii, Prowincja Brescia Strefy lądowe — Strefa Ogliolo: obszar zlewny od źródła strumienia Ogliolo do wodospadu, znajdującego się w dół od hodowli Adamello, gdzie strumień Ogliolo wpływa do rzeki Oglio. Strefa Fiume Caffaro: Obszar zlewisk od źródła strumienia Cafarro do sztucznej zapory znajdującej się w odległości 1 km poniżej hodowli. Strefa Val Brembana: Obszar zlewiska rzeki Brembo, od źródła do bezprzepływowej zapory w gminie Ponte S. Pietro.

< >

pobierz plik

© Unia Europejska, https://eur-lex.europa.eu/

Za autentyczne uważa się wyłącznie przepisy prawne Unii Europejskiej opublikowane w papierowych wydaniach Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej.
Legislacja ROK 2005 NR 176 POZ 30 - Strona 4 - pozostałe dokumenty


  • Dz. U. L176 - 1 z 20058.7.2005

    Decyzja Komisji z dnia 14 grudnia 2004 r. w sprawie opłaty związanej z zakupem mięsa (opłaty utylizacyjnej) wprowadzonej przez Francję (notyfikowana jako dokument nr C(2004) 4770)

porady prawne online

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.