Logowanie

Wniosek o stwierdzenie prawomocności Wyroku sądu administracyjnego

Strona, która pragnie uzyskać odpis prawomocnego orzeczenia sądu administracyjnego może wystąpić w tym celu ze stosownym wnioskiem. Podlega on opłacie kancelaryjnej, która powinna być wniesiona wraz ze złożonym pismem.

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 75068, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Wniosek o stwierdzenie prawomocności wyroku rozwodowego

  Małżeństwo rozwiodło się. Wyrok jest już prawomocny. Była żona potrzebuje wyroku ze stwierdzeniem, że jest on prawomocny. Czy we wniosku o wydanie wyroku należy zaznaczyć, że powinien on zawierać adnotację o prawomocności?

 • Wniosek o stwierdzenie prawomocności

  Nie można było ustalić wierzyciela (spór pomiędzy dwoma podmiotami). Sąd zezwolił na depozyt. Wnioskodawca nie otrzymał tego postanowienia, tylko informację z sekretariatu. Uzyskałem informację, iż należy wystąpić o stwierdzenie prawomocności i opłacić 6 zł za stronę. Skąd mam wiedzieć, ile jest stron postanowienia? Czy Sąd winien doręczyć wnioskodawcy postanowienie, jeżeli nie -jak można je uzyskać?

 • Stwierdzenie prawomocności postanowienia

  Sąd wydał postanowienie o przysądzeniu własności zakupionej przeze mnie nieruchomości. Teraz chciałbym dokonać ujawnienia tego prawa w księdze wieczystej. Do tego jest mi jednak potrzebne prawomocne postanowienie o przysądzeniu własności. W jaki sposób wystąpić do sądu o stwierdzenie prawomocności postanowienia o przysądzeniu własności? Czy można to zrobić przez złożenie do sądu dokumentu zatytułowanego "Wniosek o stwierdzenie prawomocności przysądzenia własności" i czy taki wniosek podlega opłacie sądowej?

 • Prawomocność orzeczenia sądu

  W jaki sposób ustalić, że wyrok stał się prawomocny?

 • Jak uzyskać odpis wyroku rozwodowego?

  Jakie należy podjąć działania w celu uzyskania odpisu sądowego wyroku (rozwodowego) na piśmie? Czy sąd orzekający ma obowiązek dostarczyć go stronom postępowania?

porady prawne online

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.