Logowanie

Wzory podpisów członków zarządu spółki z o.o. - Załącznik do wniosku o rejestrację spółki

Do wniosku o zarejestrowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością należy dołączyć złożone wobec sądu lub potwierdzone notarialnie wzory podpisów członków zarządu. Tak samo należy postąpić w sytuacji, gdy w trakcie trwania spółki dochodzi do zmiany w składzie osobowym zarządu.

W celu pobrania dokumentu wykup usługę "Dostęp do wzorów dokumentów"

Jeżeli masz już wykupioną usługę

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

Aby otrzymać kod, wyślij SMS pod jeden z niżej podanych numerów

Dostęp do 1 dokumentu cena 6,15zł

Wyślij SMS na numer: 75068, w treści wpisując EPD

Dostęp do 3 dokumentów cena 11,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EPD

Dostęp do 10 dokumentów cena 30,75zł

Wyślij SMS na numer: 92568, w treści wpisując EPD

regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Uprawnieni do zgłoszenia zmiany umowy do KRS

  W danej spółce z o.o. zarząd składa się z dwóch osób, a każdy z członków zarządu może jednoosobowo składać oświadczenia woli w imieniu tej spółki. Czy w takim przypadku jeden członek zarządu tej spółki może skutecznie jednoosobowo podpisać wniosek o zmianę danych w rejestrze przedsiębiorców w związku ze zmianą umowy spółki oraz tekst jednolity uwzględniający te zmiany?

 • Postępowanie przy rejestracji spółki z o.o.

  Zakładam jednoosobową spółkę z o.o. Jest sporządzony akt założycielski oraz potwierdzony wzór podpisu prezesa zarządu i zaświadczenie o jego niekaralności. Jak zarejestrować spółkę w KRS?

 • Odpowiedzialność zarządu spółki z o.o.

  Czy w razie bankructwa sp. z o.o. zarząd odpowiada całym swoim majątkiem, jeżeli wierzytelności nie udało zaspokoić się z majątku spółki? Jeżeli tak, to w zasadzie na czym polega ograniczona odpowiedzialność w spółkach z o.o.?

 • Widełkowe określenie liczby członków zarządu

  Umowa spółki z o.o. przewiduje jednego lub więcej prezesów. Uchwały Zgromadzenia Wspólników (ZW) wymagają jednomyślności. ZW powołało 3 prezesów. Jeden z prezesów rezygnuje z pełnienia funkcji. Jakie są dalsze losy zarządu? Czy może on kierować spółką? Czy ZW musi powołać nowego prezesa? Jeżeli tak, to w jakim czasie? Co z przelewami bankowymi, do których był potrzebny podpis wszystkich 3 prezesów?

 • Powołanie wiceprezesa w jednoosobowej spółce z o.o

  W jednoosobowej spółce z o.o. zarząd składa się tylko z prezesa zarządu, który jest jednocześnie jedynym wspólnikiem. Spółka chce powołać wiceprezesa. Jakie formalności są konieczne? Czy trzeba zmieniać akt założycielski spółki? Gdzie to zgłosić i na jakich drukach?

porady prawne online

Dokumenty

Sekcja "dokumenty" zawiera bazę 928 wzorów, umów, pism, formularzy, oraz wiele innych niezbędnych dokumentów zarówno dla osób prywatnych jak i firm i instytucji

Podobne wzory dokumentów


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.